|
| |
| | | | | | |  Als ik dit dan weer lees, dan denk ik wel eens dat ik vroeg of laat ook aan de beurt ben. Ik draag 'm overal altijd open en bloot.
| |
| | |
| | | | | | |
_____ 6,4 ft=1,95m Wie zijn eigen weg gaat, kan door niemand worden ingehaald. | |
| | |
| | | | | | |  Ik draagde mijn Rolex al steeds minder, onder andere omdat mijn vrouw dat de laatste jaren nooit fijn vond, juist door dit soort berichten van beroving etc.
Laatst is er ingebroken en ik was op hotel, je raadt het al, de Rolex lag thuis. Wonder boven wonder hebben ze m over het hoofd gezien (wellicht met dank aan waakzame hond waardoor het bezoek minder lang was dan gepland wellicht).
Maar zowel thuis als om m’n pols blijkt nu de nodige nadelen te hebben. Dus maar de beslissing genomen om ‘m te verkopen. Wel spijtig want het was fijn dragen maar nu mag iemand anders er plezier van hebben .
| |
| | |
| | | | | | |  Ik weet me nog te herinneren dat hij een stalen datejust had. Hij kwam vroeger nog wel eens in de kroeg in de Reguliersdwarsstraat. (Oblomov?) Dus geen moderne sports o.i.d. Het is wel in en in triest dat we al,zo diep zijn,gezakt in dit land.
| |
_____ 16613 blue - 126710blro opinions are like assholes, everybody has one
| |
| | |
|
RolexForum.nl website publications are not affiliated with or endorsed by ROLEX SA or ROLEX USA
© Copyright 2006-2024 RolexForum  hosted by Cyberserver